top of page
IMG_9162.JPG

Przyjrzyj się SOBIE w lustrach kart tarota i odzyskaj swoją moc!

Na godzinnym spotkaniu karcianym pomogę Ci zrozumieć jakie sprawy i emocje wołają o uwagę i uzdrowienie,  dzięki któremu na nowo staniesz w swojej mocy i potencjale.

Dobiorę kryształy, z którymi będziesz mogła pracować w czasie medytacji lub nosić je przy sobie w formie biżuterii czy kamieni 'do kieszeni'.

Poczuj i zdecyduj czy chcesz:

Obudzic Boginie!!

Dla kogo jest ta sesja?

Właśnie dla Ciebie! 

Jeśli tylko pozwolisz sobie... na zmianę!

Możliwe, że już dostrzegasz pewien schemat w swoim życiu, który powtarza się i przez to masz uczucie stania w miejscu co budzi ciągłą frustrację.

Możliwe, że niedawno zakończył się Twój związek lub czujesz że utknęłaś w obecnym i nie wiesz jak ruszyć do przodu. 

Prawdopodobnie zdarza Ci się czuć przytłoczenie lub "zalanie" emocjami, co bardzo utrudnia wyrażanie swoich potrzeb oraz tworzenie zdrowych i harmonijnych relacji z bliskimi. 

Może być tak, że przechodzisz kryzys zawodowy, że obecna praca prowadzi tylko do wypalenia i poczucia beznadziei... A mimo to,  gdzieś w głębi siebie, czujesz wołanie, czujesz drzemiący w sobie potencjał, tylko nie wiesz jak po niego sięgnąć.

Dlatego zapraszam Cię do spotkania z Twoim miejscem bólu, zapraszam do uwolnienia blokad emocjonalnych poukrywanych w ciele, zapraszam do odblokowania potencjału, dzięki któremu wreszcie staniesz w swojej prawdziwej mocy! 

Na kryształowej sesji 1:1, która trwa 60 minut i odbywa się online na zoomie lub stacjonarnie w mojej pracowni w Gorzowie wlkpmożesz zrobić pierwszy krok w stronę rozpoznania swojego miejsca zmiany

Twoja inwestycja w spotkanie to 100 zł, w ramach której, postawię Ci karty tarota, otrzymasz narzędzia do pracy własnej oraz wgląd w to jak ruszyć z miejsca. Dodatkowo dobiorę kryształy do Twojej osobistej Drogi.

Jeśli wyrazisz chęć, stworzę dla Ciebie unikalną biżuterię mocy, której koszt ustalimy w trakcie tworzenia szkicu.

SKYATN_25_Kyanit__dysten___2_-2000x1600_
kobalt-jest-pierwiastkiem-chemicznym-obe
kalcit-4-768x415_edited.png
71CflGAc5gL_edited.png

Katarzyna

"Miałam dzisiaj przyjemność doświadczyć niezwykłej kryształowej sesji online 1:1 z @yenemarjewellery. To magiczne spotkanie, pomimo dzielącej nas odległości, było pełne inspiracji, wsparcia, zrozumienia, czułości i troski. Wspaniale mi się z @yenemarjewellery rozmawiało, śmiało, czasem milczało... Jestem bardzo wdzięczna za spotkanie. Otrzymany rozkład kart tarota już wspiera mnie na mojej Drodze Rozwoju i dotarciu do mojej Prawdy. Dobór kryształów "przewodników" do mojej osobistej Drogi to wspaniałe uwieńczenie spotkania, taka wisienka na i tak już bardzo smacznym torcie."
bottom of page